KAKAV POTOP: Atletico demolirao Kraljeve nakon pola sata, briljirao Diego Costa!

Rekordni osvajač Lige prvaka, madridski Real, završio je svoje američke pripreme i to debaklom. Mrski gradski rival Atletico ih je u New Jerseyu rastavio na proste dijelove, završilo je 7:3 za Colchonerose! Dvoboj je obilježio napadač Diego Costa koji je zabijao ali i pravio incidente.

Nakon svega pola sata sve je bilo riješeno, Simeonovi momci su vodili velikih 4:0 uz dva pogotka Coste, novi „wonderkid“ Joao Felix također se upisao u strijelce, jedan pogodak je dodao Angel Correa. I onda u nastavku Costin show program kreće dalje, u šest minuta drugog poluvremena zabio je svoj četvrti zgoditak, Atletico je imao teniskih 6:0!

Do kraja su Kraljevi uspjeli smanjiti ionako veliki rezultatski debakl, Nacho, Benzema i Hernandez su zabili za Real, dok je sedmi pogodak dijelo veznjaka Vitola. Diego Costa se nakon „bušenja“ Courtoisa i Navasa morao zaputiti ranije na tuširanje. Uvijek prgavi Diego je ponovno upao u incidente, naguravao se s Danijem Carvajalom te su obojica pocrvenili tokom 64. minute.

Luka Modrić je igrao do 61. minute kada je kao i Eden Hazard zamijenjen, vrijedi spomenuti i težu ozljedu novog pojačanja Luke Jovića. Bivši napadač Eintrachta je iznesen na nosilima nakon sudara s vratarom Janom Oblakom. Unatoč zaista neugodnom porazu i fijasku, jedan igrač je bio cijelo vrijeme dobro raspoložen.

Gareth Bale se ugodno smjestio na klupi i smješkao cijelo vrijeme, uskoro odlazi iz Madrida.

PA ŠTO SE TO DOGAĐA? NENAD BJELICA OBJAVIO VELIKU VIJEST U VEZI OLMA!