KAKAV POVRATAK: Ante Rebić opet zabio za AC Milan!

Nastavlja se nevjerojatna revolucija u AC Milan, a jedan od glavnih aktera je i naš Ante Rebić. Hrvatski nogometaš opet je zabio za talijanskog diva.

Podsjetimo, Ante je bio igrač utakmice u prošlom kolu kada je Milan ugostio Udinese. Rossoneri su gubili, a onda su na krilima Rebića došli do velikog preokreta. Na kraju je upisana pobjeda 3:2, a danas opet ista priča.

Ipak, Pioli je odlučio da će Ante i ovu utakmicu započeti s klupe, a onda se opet ukazao kao joker s klupe. Hrvat je ušao u 58. minuti umjesto slabašnog porutgalskog napadača Leaoa koji je ljetos stigao iz Lillea.

A u 71. minuti je pao pogodak s kojim je Rebić doveo Milan u vodstvo. Ibrahimović je ubacio pred domaća vrata, a Castillejo je u gužvi nekako gurnuo loptu do Rebića koji nije imao problema oko postizanja svog trećeg gola ove sezone.

VELIKI PROMAŠAJI: Real je za ovaj dvojac platio 160 milijuna eura, a dobio je samo dva gola!