KAKAV ŠAMAR: Šahtar Donjeck ispao u ukrajinskom Kupu!

Šahtaru nikako ne ide s Dinamom posljednjih tjedana. Nakon 2-2 protiv zagrebačkog, stigla je pljuska i od kijevskog, ovoga puta u osmini finala tamošnjeg kupa…

Naime, Dinamo Kijev slavio je nakon produžetaka. Nakon četiri uzastopno osvojena naslova nogometaši Šahtara neće obraniti titulu. Kijevljani su slavili nakon produžetaka na domaćem terenu 2:1, a ovo je prvi put od sezone 2005./06. da je Šahtar ispao u ovoj fazi natjecanja.

Dinamo je stigao do vodstva u 22. minuti golom Sergija Sidorčuka. Rezultat se nije mijenjao sve do same završnice. U 89. minuti domaćin je ostao s igračem manje nakon isključenja Volodimira Šepeleva.

Tri minute kasnije cijeli je Šahtar bio u kaznenom prostoru protivnika nakon jednog kornera, a Taras Stepanenko sjajno je pogodio s ruba kaznenog prostora.

Ipak, Popov je kreirao konačan preokret, a dogodilo se to u 109. minuti. Pljuštali su nakon toga žuti kartoni, ali više preokreta nije bilo…

SMIJE SE CIJELI SVIJET: EPSKI GOL HAJDUKA PROTIV SLAVENA POSTAVLJEN NA NAJVEĆOJ STRANICI!

SRAMI SE: Nećete vjerovati što je Sarri danas rekao u vezi Mandžukića!