KAKAV ŠOK: Bayern ostao bez dva važna igrača uoči uzvrata protiv Arsenala!

Sjajnu utakmicu jučer su odigrali Arsenal i Bayern Munchen na Emiratesu. Topnici su poveli pa je bavarski gigant preokrenuo rezultat u svoju korist da bi na kraju vidjeli remi 2:2.

Topnici su poveli u 12. minuti golom Sake koji je sjajno s desne strane pogodio u donji lijevi kut, a izjednačio je Gnabry u 18. minuti utakmice koji je na lijepo dodavanje Goretzke uspio pobjeći obrani domaćina. U 30. minuti gosti su poveli kada je najstrožu kaznu realizirao Harry Kane, a konačnih 2:2 postavio je Trossard u 76. minuti.

No, bavarski gigant objavio je kako se u Munchen vratio uz loše vijesti. Naime, službeno je obznanio kako je njegov nogometaš Serge Gnabry ozlijedio zadnju ložu u prvom četvrtfinalnom dvoboju Lige prvaka. Gnabry je bio strijelac i u posljednjem prvenstvenom susretu, kada je Bayern iznenađujuće poražen s 2:3 kod Heidenheima.

Bayern nije objavljivao koliko će 28-godišnji Gnabry biti izvan travnjaka, ali njemački mediji su naveli kako ga očekuje stanka od tri tjedna, što znači da neće biti spreman za uzvrat koji se na Allianz Areni igra 17. travnja.

Nije samo to problem za Bayern prije uzvrata protiv Arsenala jer taj dvoboj neće moći odigrati ni Alphonso Davies, i to zbog žutih kartona.