KAKO JE OVO MOGUĆE? Pogledajte nevjerojatnu sramotu s utakmice Šahtar – Atalanta!

Hrvatski prvak Dinamo Zagreb ipak nije uspio. Modri su kod kuće izgubili 1:4 protiv Manchester Citya, ali isto tako se pratio rezultat iz Ukrajine gdje su snage odmjeravali Šahtar Donjeck i Atalanta. Dogodio se rezultat koji nije bio dobar za aktualnog hrvatskog prvaka, a to je pobjeda talijanske momčadi.

Atalanta je na gostovanju kod Šahtara slavila s visokih 3:0. Tim rezultatima Atalanta je prošla skupinu s nedodirljivim Cityjem, Šahtar završio na trećem mjestu i u nokaut-fazi Europa lige, a Dinamo je ispao. Podsjetimo, Dinamo je u četvrtom kolu protiv Šahtara vodio 3:1 na Maksimiru i bio tri minute udaljen od proljeća u Europi. Nakon toga je primio dva gola, a zatim i izgubio od Atalante i Cityja.

No, vratimo se na okršaj Atalante i Šahtara. Prvi dio završio je bez golova, ali u 57. minuti dogodila se nevjerojatna pogreška od strane glavnog suca s te utakmice. Glavni sudac bio je Felix Zwayer iz Njemačke, a on je napravio golemi propust koji bi itekako imao utjecaj na rezultat tog dvoboja.

Muriel, koji ima žuti karton, napravio je još jedan prekršaj, ali mu je sudac progledao kroz prste. Ono što fascinira je to da su se apsolutno svi složili kako je Muriel napravio prekršaj za drugi žuti karton, ali Zwayer je samo odmahivao rukama na proteste Ukrajinaca. Posebno oštar bio je trener Šahtara, ali uzalud.

Društvene mreže bile su pune komentara kako je Muriel pravi sretnik što nije dobio crveni karton, ali ovaj poznati napadač sigurno je s guštom pozdravio njemačkog suca. Tko zna kako bi izgledao kraj utakmice da je igrač Atalante napustio teren u 57. minuti…

ŠOK U ŠPANJOLSKOJ: BARCELONINA ZVIJEZDA SE ZARAZILA SPOLNOM BOLEŠĆU I PROPUŠTA VELIKI DERBI!

ŠTO KAŽETE NA OVO? NEĆETE VJEROVATI TKO JE MOURINHOVO PRVO POJAČANJE!