KAKO JE TO JEDNOSTAVNO: Pogledajte prekrasnu asistenciju Modrića za Marcela!

Roma i Real Madrid odigrali su vrlo zanimljivu prijateljsku utakmicu u Rimu koja je završila 2:2. Talijani su slavili nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca, a za ‘Kraljeve’ cijelu utakmicu odigrao je hrvatski kapetan, Luka Modrić.

Real je poveo u 16. minuti preko Marcela, a sve je ‘zakuhao’ Luka Modrić koji je svom suigraču lansirao onu tipičnu loptu s očima. Brazilac se potom bez problema sjurio i pogodio za 0:1. Zbog zakonskih restrikcija i TV prava portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku Modrićevog proigravanja možete pogledati OVDJE.

Roma je izjednačila u 34. minuti preko Perottija, a samo pet minuta kasnije Real se nalazi u novom vodstvu kada je pogodio Casemiro. I onda opet vrlo uzbudljivi trenuci na Olimpicu jer je samo minutu poslije Edin Džeko opet poravnao rezultat. Inače, ovaj BIH reprezentativac navodno je sve dogovorio s Interom, ali čeka se službena potvrda.

U drugom dijelu su treneri eskperimentirali pa smo vidjeli mnoge izmjene, a zanimljivo da je Gareth Bale zaigrao za Real Madrid unatoč raznim pričama kako se nalazi na izlaznim vratima iz kluba.

Nakon završetka regularnog dijela vidjeli smo jedanaesterce. Kod Rome su svi uspješno pogađali: Kolarov, Under, Antonucci, Cristante i Spinazzola. Kod Reala uspješni su bili Kroos, Isco, Bale i Modrić, a promašio je Marcelo.

TEŠKO SPUŠTANJE NA ZEMLJU: NAJAVLJUJU LIGU PRVAKA, A ODMAH NA STARTU DOŽIVJELI DEBAKL!

TRANSFER KARIJERE: Ivan Perišić ima novi klub!