KAKVA BRUKA: Rakitić iznudio penal, a onda mu suigrač napravio nešto grozno!

U ovim trenucima igra se veliki derbi u španjolskoj La Ligi između Seville i Atletico Madrida. Rezultat je 0:0, ali sve je moglo biti drugačije.

Prvo poluvrijeme derbija večeri španjolske Primere između Seville i Atletico Madrida završilo je bez golova, ali nije tako moralo biti. Imala je Sevilla najbolju moguću šansu da dođe u vodstvo protiv prvoplasirane momčadi španjolskog prvenstva.

U osmoj minuti Ivan Rakitić izborio je udarac s bijele točke za Sevillu. Hrvatski veznjak našao se u kaznenom prostoru Atletica okružen s nekoliko igrača Atletica, no uspio je izboriti prekršaj. Neoprezan je bio Saul Niguez koji ga je nagazio, a sudac nije imao izbora nego pokazati na bijelu točku.

Iznenađujuće, loptu je uzeo Lucas Ocampos koji nije bio precizan s kreča. Jan Oblak odlično je reagirao i obranio njegov udarac.

Navijači Seville odmah su se pobunili na društvenim mrežama. Naime, oni smatraju da je Ocampos oteo Rakitiću priliku jer je Hrvat iznudio penal pa ga je zaslužio i pucati. Još jedna činjenica koja ide Ivanu u prilog je to da je Ocampos promašio i penal protiv Barcelone.