KAKVA BRUKA: Srbi najavljivali senzaciju protiv Brazila, a evo zašto su sprdnja na društvenim mrežama

I u trećem susretu protiv Brazila, naši susjedi Srbi doživljavaju poraz. Štoviše, čak ni u trećoj utakmici protiv Brazila nisu zabili ni pogodak.

Apsolutni junak utakmice je Richarlison koji je postigao dva pogotka protiv Srbije. Prvi gol pao je u 62. minuti kada je Vinicius pucao s lijeve strane, Vanja Milinković-Savić je odbio loptu, a napadač Tottenhama ju je pospremio u praznu mrežu za erupciju na tribinama.

Drugi gol je već sada kandidat za gol turnira. Vinicius je probio lijevu stranu i centrirao vanjskom, a Richarlison je primio loptu, a onda fenomenalnim škaricama svladao nemoćnog vratara Srbije. Podsjetimo, u prvoj utakmici ove skupine Švicarska je pobijedila Kamerun s 1:0.

A naši susjedi su postali predmet sprdnje na društvenim mrežama zbog toga što u gotovo 100 minuta utakmice nisu uputili ni jedan UDARAC U OKVIR vrata Brazila. Da, dobro ste pročitali. A najavljivala se takozvana senzacija.

Orlovi su žestoko spušteni na zemlju… a sada za četiri dana moraju slaviti protiv Kameruna, dok će Brazil snage odmjeriti protiv Švicarske.