KAKVA FACA: Otkriveno zašto je Mbappe zakasnio na derbi protiv Marseillea!

Otkriven je bizaran razlog zbog kojeg je najbolji mladi nogometaš svijeta Mbappe zakasnio na najveći francuski derbi, gostovanje njegovog PSG-a kod Marseillea.

Prilikom objave sastava sat vremena prije utakmice bilo je jako čudno da gostima nedostaju dvije mlade zvijezde: Kylian Mbappe i Adrien Rabiot.

Ubrzo se saznalo i zašto. Obojica su zakasnili na sastanak prije meča, što je trenera Tuchela naljutilo i rekao im je da ispadaju iz prve momčadi, u kojoj su bili najavljeni.

Zadnji tehničko-taktički sastanak prije najtežeg gostovanja bio je zakazan za 17 sati popodne, četiri sata prije derbija francuskog juga i sjevera.

Ali PSG-ovim mladim lavovima daleko napetiji od toga bio je drugi veliki derbi, onaj španjolski. Upravo u 17 sati završavalo je prvo poluvrijeme El Clasica u Barceloni, pa su ostali gledati do kraja prijenos tog dijela utakmice, pišu francuski, a prenose španjolski mediji.

Umjesto Mbappea i Rabiota igrali su Choupo-Moting i Kehrer. Kamerunac je dobar krilni napadač, ali nije ni blizu klasa deset godina mlađeg Francuza. Vidjelo se to u prvih sat vremena igre, tijekom kojih je rezultat bio 0:0, a posebno u 65. minuti, tri minute nakon što je Mbappe zamijenio igrača umjesto kojeg je trebao igrati od početka.

Di Marija mu je na centru gurnuo loptu u for i Mbappe kreće u nezaustavljivi sprint preko pola igrališta. Prije ulaska u kazneni prostor otresao je čuvara Kamaru i onda probio golmana Mandandu, za vodstvo PSG-a. Trk i egzekucija u stilu Pravog Ronalda i to pravo s kažnjeničke klupe.

NIŠTA OD DINAMOVIH MILIJUNA: AJDIN HASIĆ KAO SLOBODAN IGRAČ BIRA IZMEĐU UGLEDNIH EUROPSKIH KLUBOVA!

JAKO LOŠE VIJESTI ZA DALIĆA: Iznimno važan Vatreni veznjak zbog ozljede preskače Englesku i Španjolsku?!