KAKVA GOLČINA PERIŠIĆA: Je li Perišić upravo postigao pogodak sezone?

U ovim trenucima igra se susret 34. kola HNL-a između Istre i Hajduka, a nakon prvih 45 minuta rezultat je 1:1.

Domaćin iz Pule poveo je već u četvrtoj minuti preko Lawal Salim Fagoa. Isti igrač zamalo je povisio na 2:0 u desetoj minuti, ali Hajduk spašava VAR koji je detektirao zaleđe. U 34. minuti crveni karton dobio je trener Istre, Paolo Tramezzani. Ušao je u sukob s Jurom Ivankovićem, unio mu se u lice i sudac Čulina mu je pokazao crveni karton. Poludjeli su domaćini jer igrači Hajduka nisu izbacili loptu nakon što su dvojica domaćih igrača ležala na travnjaku. Trener Hajduka je dobio žuti karton.

A onda u 42. prekrasni prvijenac Perišića u dresu Hajduka. Iz prve iz voleja je s 15-ak metara zabio u suprotni kut za 1:1. Diallo mu je glavom vratio loptu, a Perišić je sjajno pogodio.