KAKVA IGRAČINA: Pogledajte kakvu golčinu je dao Eden Hazard protiv Liverpoola!

Nogometaši Liverpoola i Chelsea večeras su odigrali vatrenu utakmicu 3. runde poznatog Liga kupa koji se danas zove Carabao Cup zbog sponzorskih obaveza. Redsi su imali 1:0, ali su gosti napravili pravi preokret u posljednjih desetak minuta. Igrač utakmice svakako je Eden Hazard.

Prvi dio završio je bez pogodaka, a onda su krenuli i pogoci. Liverpool je poveo preko Sturridgea u 58. minuti. Plavicu su izjendačili tek u 79. minuti preko Emersona.

I kad su svi već vidjeli da je pred njima izvođenje jedanaesteraca, ukazao se čudesni Eden Hazard te prekrasnim pogotkom u 85. minuti doveo Chelsea u vodstvo i prolaz u 4. rundu Liga kupa.

Belgijski velemajstor kao da je bio inspiriran pogotkom Salaha koji je baš u ponedjeljak u Londonu dobio nagradu za najljepši pogodak prošle sezone.

Dodajmo kako je za Liverpool svih 90 minuta igrao Dejan Lovren kojemu je to bila prva utakmica nakon finala Svjetskog prvenstva protiv Francuske u Rusiji. Također, treba istaknuti kako je Matoe Kovačić za Chelsea igrao do 64. minute, a umjesto njega ušao je N’Golo Kante.

NAVIJAČI MILANA PLAČU OD TUGE: POGLEDAJTE ŠTO ANDRE SILVA RADI REAL MADRIDU!

SPREMNI ZA NOVA UZBUĐENJA? OVO SU PAROVI OSMINE FINALA KUPA!