KAKVA IZJAVA STRANOG IGRAČA DINAMA: Evo što je Ristovski izjavio nakon veličanstvene pobjede u Sevilli

Aktualni hrvatski prvak Dinamo upisao je još jednu veličanstvenu pobjedu u Europi. Ovog puta Modri su slavili u Sevilli kod Betisa u prvoj utakmici šesnaestine finala Konferencijske lige. Jedini gol na utakmici postigao je Bruno Petković.

Stoper Betisa Chadi Riad igrao je rukom u vlastitom kaznenom prostoru, sudac Mikola Balakin gledao je snimku par minuta te je dosudio penal za Dinamo. Petković je odbrao lijevu stranu i precizno pogodio za 1:0. Uzvrat je za tjedan dana na Maksmiru.

Nakon utakmice pred kamere je izašao Stefan Ristovski, ponajbolji igrač Dinama koji je oduševio navijače izjavom:

“Velika pobjeda. Drago mi je da smo pobijedili i da smo pokazali karakter kad je bilo najteže. Na pola puta smo, moramo odigrati pametno još 90 minuta. Odlično smo odigrali, izgledali smo čvrsto, prekidali smo kontrenapade. Oni su jako dobro potkovani. Imali smo dosta prilika, a zabili smo, na kraju, iz penala.

Dinamo igra već niz godina u Europi. Kod nas se te stvari vrlo malo cijene i zaboravljaju. Drago mi je da smo pokazali što Dinamo znači u hrvatykom nogometu. Mi ćemo nastaviti šutjeti i raditi”, rekao je Stefan Ristovski za Arena Sport televiziju.