KAKVA JE TO PODRŠKA: Pogledajte što je sinoć osvanulo na Poljudu!

Hrvatski prvoligaš Hajduk Split jučer je još jednom razočarao svoje navijače. ‘Bili’ su izgubili na gostovanju kod Istre u derbiju začelja 1:0. Jedini pogodak na utakmici postigao je Vuk u 86. minuti, a zanimljivo kako je Caktaš samo desetak minuta prije promašio udarac s bijele točke.

A nestvarna scena desila se na Poljudu. Naime, netko je ispred ulaza u prostorije poljudskog stadiona kasno sinoć postavio 12 panjeva, u formaciji 1 – 4 – 4 – 2, plus još jedan panj sa strane što je zacijelo aluzija na trenera, piše Slobodna Dalmacija.

A sve to kao očita reakcija na novi poraz nogometaša Hajduka 0:1 od Istre 1961 u Puli, što je već treći poraz Bijelih zaredom (nakon Gorice i Šibenika). Uostalom, dok Dinamo i Rijeka igraju europske utakmice, Hajduk ne može do boda niti protiv najslabije momčadi HNL-a.

Najnoviji je poraz stigao u tjednu velike Torcidine proslave 70. godišnjice organiziranog navijanja u Splitu i dolaska novog predsjednika Lukša Jakobušić, da stvar bude bolnija, a na kontu je tek 10 bodova iz osam odigranih utakmica i šesto mjesto na tablici.

Policija je za svaki slučaj noćas ipak dočekala autobus s igračima Hajduka, a panjeve je uklonio zaštitar s Poljuda prije nego su se vratili iz Pule u Split.