KAKVA KRAĐA: Navijači ne mogu vjerovati kako je BVB oštećen! Gdje je VAR?

U 28. kolu njemačke Bundeslige vidjeli smo veliki derbi između Borussije Dortmund i Bayern Munchena. Aktualni prvak slavio je s minimalnih 1:0 i tako se približio još jednom naslovu, ali do kraja prvenstva još ima šest utakmica.

Jedini pogodak na utakmici postigao je vezni igrač Joshua Kimmich, i to u 43. minuti. U pitanju je zaista čudesan pogodak kojeg možete pogledati OVDJE. Može se kazati kako je došao u najgore vrijeme ali po prikazanom BVB je zaslužio barem remi.

No, zato su navijači domaće momčadi jako razočarani suđenjem. Naime, u 59. minuti mladi napadač ‘Žutih’ Haland imao je sjajnu priliku te je dobro pucao ali njegov udarac blokirao je stoper Bayerna, Jerome Boateng.

Norveški napadač odmah je pokazao sucu kako je protivnik igrao rukom, a isto su učinili i njegovi suigrači. Ipak, igra se nastavila i BVB nije dobio potpuno zasluženi jedanesterac, a navijači su putem društvenih mreža bili složni:

“Zašto je nije aktivirao VAR?”, “Gdje je bio VAR u toj situaciji?”. Nažalost po BVB čini se da su ovom utakmicom izgubili šanse za titulu jer Bayern im sada bježi ogromnih sedam bodova, a do kraja prvenstva je šest kola.

Gotovo svi su složni kako je Borussia Dortmund trebala dobiti jedanaesterac ali VAR se iz nepoznatog razloga nije aktivirao. Je li ovo još jedan dokaz kako video tehnologija ide u korist većim klubovima? To ostavljamo vama za raspravu…

Također dodajmo kako je u 73. minuti ušao hrvatski reprezentativac Ivan Perišić. Sjajni hrvatski ofenzivac zamijenio je francuskog nogometaša Comana.

MODRIĆ DIRNUO ŠPANJOLSKU: TEŠKO BOLESNOM DJEČAKU DAO NAJLJEPŠI ROĐENDANSKI POKLON