KAKVA LEGENDA: Pogledajte epsku reakciju Vlaovića na pogodak Kramarića

Hrvatska nogometna reprezentacija u ovim trenucima igra susret drugog kola na Svjetskom prvenstvu protiv Kanade. Nakon prvih 45 minuta rezultat je 2:1 za Vatrene.

Kanađani su poveli protiv Hrvatske u drugoj minuti golom Alphonsea Daviesa u drugom kolu skupine F Svjetskog prvenstva u Kataru, no Hrvatska je do poluvremena preokrenula. Andrej Kramarić izjednačio je u 36. minuti nakon dugog pritiska Hrvatske. Ivan Perišić dodao mu je u prazan prostor, a Kramarić je postigao pogodak slabijom, lijevom nogom.

Kramariću je ovo 76. nastup za hrvatsku reprezentaciju i 21. gol. Marko Livaja postigao je drugi gol u 44. minuti, a asistirao mu je Josip Juranović. Bočni igrač Hrvatske je napadaču Hajduka dodao na rubu kaznenog prostora, a on je fantastično pogodio pokraj kanadskog golmana Milana Borjana.

A urnebesnu reakciju legendarnog Gorana Vlaovića prilikom pogotka Kramarića možete vidjeti na videu ispod. Naš bivši reprezentativac je i prije znao vrlo emotivno proslaviti naše golove. Prava legenda!