KAKVA MAGIJA: Messi čudesnom asistencijom slomio Getafe!

Barcelona je u sklopu 26. kola ugostila ugodno iznenađenje ove sezone, a naravno, u pitanju je Getafe. Barca je slavila 2:1, ali nije to bilo tako jednostavno.

Štoviše, Getafe je poveo u prvom poluvremenu ali pogodak je poništen zbog prekršaja u napadu. Naravno, intervenirao je famozni VAR koji je pomogao sucu da ispravi svoju pogrešku.

A onda je krenula Barca. Katalonska momčad povela je u 33. minuti golom Antoinea Griezmanna kojem je asistirao Messi. Messi je primio loptu na oko 25 metara od vrata i bez gledanja gurnuo u prostor za Griezmanna koji je onda mirno poentirao. Bio je to još jedan čudesan potez Messija.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava, portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku možete pogledati OVDJE.

Drugi gol Barcelone postigao je šest minuta kasnije Sergi Roberto na asistenciju Juniora Firpa, a jedini gol za Getafe postigao je Angel Rodriguez, nogometaš kojeg je Barcelona navodno već kupila od Getafea za deset milijuna eura.

TRANSFER ŽIVOTA: MARCELO BROZOVIĆ POTPISUJE ZA NAJVEĆI KLUB NA SVIJETU!?

ON SE RUGA: Pogledajte prvu asistenciju Olma u dresu Leipziga!