KAKVA MAGIJA: U Leverkusenu postignut pogodak godine!

Spektakularnu utakmicu odigrali su Bayer Leverkusen i Borussia M’Gladbach. ‘Apotekari’ su slavili 4:3, a na utakmici smo vidjeli nevjerojatni pogodak, točnije ‘gol Škorpiona’.

Gosti su poveli preko Lars Stindgla u 18. minuti kada je uspješno realizirao udarac s bijele točke. U 27. minuti sve je na početak vratio Lucas Alario da bi samo tri minute poslije opet na scenu stupio Stindl, ali u 41. minuti Alario opet donosi izjednačenje Bayeru. Tako smo u prvih 45 minuta vidjeli inspiriran dvojac.

U 68. minuti napokon je poveo Bayer preko mladog Baileya, a u 82. minuti na 4:2 povisuje Julian Baumgartlinger. Na samom kraju utakmice gosti su smanjili rezultat preko Valentina Lazara, koji je inače igrač talijanskog Intera. Samo pogledajte ovu magiju i složit ćete se kako je ovo pogodak godine.