KAKVA SRAMOTA: Pogledajte što je Levante napravio Real Madridu! Lopetegui je bivši?

Ni reprezentativna stanka nije donijela neki pomak kod Real Madrida! Čini se kako bi Lopetegui trebao dobiti otkaz već danas ili sutra jer Florentino Perez sigurno nije računao na novi kiks, i to protiv nekakvog Levantea! Naime, Levante je usred Madrida slavio 2:1 protiv ‘Kraljeva’.

Levante je poveo već u 6. minuti preko Jose Moralesa nakon asistencije Sergija Postige. Samo sedam minuta kasnije rezultat povisuje Marti Roger. Do kraja poluvremena gledali smo zaista uzbudljive situacije. Naime, sudac je morao poništiti golove Realu i Levanteu zbog zaleđa.

Koeficijent na pobjedu Real Madrida bio je mizernih 1,12, a negdje smo vidjeli i manju kvotu. Dok je na goste bila spektakularnih 21! Rezultat je samo ublažio Marcelo u 72. minuti.

Lopetegui i njegovi momci zadnji put su slavili prije točno mjesec dana kad su kod kuće svladali Espanyol s minimalnih 1:0. Nakon toga krenula je nevjerojatna kriza. U La Ligi su izgubili od Seville, Alavesa i danas od Levantea te je tu još remi bez pogodaka u gradskom derbiju protiv Atletico Madrida. Tu treba dodati i neočekivani poraz kod ruskog CSKA Moskve.

Prema nekim napisima Lopetegui je navodno već bivši, a objava bi trebala biti potvrđena kasnije tijekom dana ili sutra. Navodno je novi čovjek Antonio Conte koji bi trebao dobro prodrmati zvijezde u Madridu. S druge strane, Levante je ovom pobjedom skočio na sjajno 7. mjesto.