KAKVA TRAGEDIJA OD IGRAČA: Pogledajte nevjerojatnu pogrešku Davida Luiza!

U ovim trenucima igra se veliki derbi u engleskom Premiershipu između Manchester Citya i Arsenala. David Luiz posebno će pamtiti prvi dio…

Naime, ‘Građani’ su u potpunosti izdominirali prvo poluvrijeme, dok Arsenal nije uputio ni jedan udarac u okvir vrata Edersona. No, gosti su imali velikih problema pa su tako već u prvom dijelu morali napraviti čak dvije izmjene.

Prvo je već u 8. minuti umjesto Xhake ušao španjolski veznjak Daniel Ceballos. Potom je igru u 24. minuti napustio Pablo Mari, a umjesto njega ušao je David Luiz. Brazilac se nije najbolje snašao pred kraj poluvremena.

Sasvim običnu loptu poslao je Kevin de Bruyne, a očajnu reakciju Davida Luiza dobro je ispratio Sterling koji je fantastično zakucao za 1:0 Citya. Pogodak možete pogledati OVDJE.

I naravno, kako to inače biva, počele su pljuštiti kritike na račun Davida Luiza putem društvenih mreža. Brazilac je već odavno igrač koji je daleko od prave forme, a sve vam govori kada su se u Chelseaju čudili što je Arsenal uopće želio da ga dovede.

KAKAV BI TO BIO SPEKTAKL: ZDRAVKO MAMIĆ PREUZIMA NOVI KLUB!?

NAVIJAČI ĆE POLUDJETI: Evo tko mijenja Thiaga Silvu u PSG-u!