KAKVA VELIČINA! Rio Ferdinand otkrio kakvu poruku mu je sinoć poslao Cristiano Ronaldo!

U sinoćnjem srazu na Old Traffordu Manchester United je došao do važna tri boda protiv Villarreala. Pobjedu domaćinu je u 95. minuti donio Cristiano Ronaldo.

Pobjednički duh

Villarreal je sinoć na Old Traffordu prvi došao do pogotka. U 53. minuti je mrežu De Gee načeo Paco Alcacer. Manchester United se vratio pogotkom Alexa Tellesa, a ovih 1:1 je stajalo na semaforu sve do 95. minute. Tad na scenu stupa navjerojatni Cristiano Ronaldo i zabija za 2:1 i velika tri boda.

O kakvoj je sportskoj veličini riječ, govori i činjenica koju je otkrio legendarni Rio Ferdinand. Naime, od Cristiana je nakon utakmice dobio poruku:

„Nisam dobro igrao, ali sam znao da ću zabiti.“

„To je samopouzdanje koje on ima, ostali igrači se time hrane. To je odlično za momčad.”, objasnio je Ferdinand

Inače, Cristiano je sinoć došao do novog rekorda. Upisao je 178. nastup u najelitnijem klupskom nogometnom natjecanju!