KAKVI CAREVI: Pogledajte što je Hoffenheim objavio samo minutu prije početka utakmice protiv Bayerna!

Njemački prvoligaš Hoffenheim nastavlja s odličnim rezultatima u ligi ove sezone. Kramarić i društvo jučer su remizirali kod kuće 1:1 protiv Bayerna.

No, doslovce minutu prije početka te utakmice Hoffenheim je putem društvenih mreža objavio veliku vijest koja je oduševila sve navijače. Naime, Andrej Kramarić je potpisao novi ugovor s klubom koji sada traje do 2025. godine.

Kramarić je od sezone 2016./17. među deset najboljih strijelaca njemačkog prvenstva, a razloge ostanka potvrdio je ovom izjavom: “Uživao sam u svakom trenutku ovdje do sada i sada se radujem uzbudljivoj budućnosti. Nikada ne bih očekivao da ću biti jedan od najboljih napadača u Njemačkoj, ali to je moguće samo zato što se ovdje osjećam kao kod kuće. Nevjerojatno sam ponosan na svoje rekorde.”

Odmah nakon objave krenula je utakmica protiv Bayerna koja je na kraju završila 1:1. Hoffenheim je čak vodio 1:0, ali aktualni njemački prvak vratio se preko Lewandowskog. Zanimljivo, Bayernu je čak tri pogotka moralo biti poništeno zbog zaleđa.