KAKVI LIKOVI: Dogodila se najluđa proslava pogotka na terenima Druge lige!

Utakmica 33. kola Druge lige bila je zaista posebna, najviše zbog proslave pogotka nogometaša Solina. Domaćin je poveo u trećoj minuti golom Bilića. U 33. i 37. minuti za Solin su zabili Vujinović i Repić za preokret. Solin je u 77. minuti autogolom Marenice te golom Bakovića u 84. minuti postavio konačan rezultat 1:4.

Repić je svoj gol proslavio na zbilja čudan i nesvakidašnji način – simulacijom spolnog odnosa?! Komentator HNTV-a, Ivan Ljubić, bio je malo je reći, vrlo iznenađen…

“Vidjeli smo svakakve proslave ove sezone u 2. HNL, ali ovakve nismo vidjeli.” – rekao je HNTV-ov komentator i voditelj podcasta ‘Utakmicu po utakmicu’ i dodao:

“Ostaneš paf, nisam znao što reći jer je to tanak led. Bilo je to jednom za sva vremena, Antonio Repić.”

Inače, uvjerljvim slavljem Solin je riješio pitanje ostanka u Drugoj ligi, imaju osam bodova više od Junaka, dok se druga ekipa Hajduka više neće natjecati u tom rangu.