KAMARAMA NIJE PROMAKLO: Veznjak razočaran zbog neigranja bacio žvakaću na Solskjaera i Freda!

Crveni dio Manchestera i danas slavi pobjedu nad Villarrealom, do koje su došli u 95. minuti pogotkom Cristiana Ronalda.

Kamere sve zabilježile

Manchester United pobijedio je Villarreal 2:1 u drugom kolu Lige prvaka na Old Traffordu. Španjolski klub je poveo golom Paca Alcacera u 53. minuti. Izjednačio je Alex Telles sjajnim golom u 60. minuti, a pobjedu Unitedu donio je Cristiano Ronaldo u 95. minuti utakmice. Iako je Portugalčev gol izazvao pravu euforiju kod suigrača, ali i navijača, jedan nogometaš je bio vidno razočaran.

Naime, Nizozemac Donny van de Beek utakmicu je proveo na klupi. Posebno zanimljiv bio je trenutak u 89. kad je kamera zabilježila njegovo vidno razočaranje i frustriranost jer u igru ulazi Fred, a ne on. Van de Beek nije mogao sakriti razočaranje, pa je čak u jednom trenu bacio žvakaću gumu u smjeru trenera Olea Gunnara Solskjaera.