KAO U DOBRA STARA VREMENA: Balotelli ušao u 80. minuti, zabio dva gola, ali i dobio karton!

Nekad problematični Mario Balotelli, danas je još jednom pokazao spektar svojih talentata – od zabijanja do dobivanja kartona…

Kao u dobra stara vremena

Iskusni Mario Balotelli danas nije bio u početnoj postavi Monze na gostovanju kod Salernitane. Ušao je u 80. minuti, pri rezultatu 1:1 i u roku od deset minuta riješio utakmicu.

Samo minutu nakon ulaska Balotelli zabija prvi gol za vodstvo od 1:2. Za konačnih 1:3 i velika tri boda za Monzu, zabija u 91. minuti. U međuvremenu je u 83. zaradio i žuti karton.

Monza se ovom pobjedom potpuno uključila u borbu za direktan plasman u Serie A. Trenutno se nalazi na četvrtom mjestu s 58 bodova. Ispred je današnji rival Salernitana sa 60 bodova, Lecce sa 61 te Empoli sa 67 bodova.