KAOS U BARCI: Xavi izvadio iz igre bijesnu zvijezdu. Ona bacila kostobrane i odjurila u svlačionicu

Barcelona proživljava možda i najgoru sezonu u ovom stoljeću. Katalonski div toliko se srozao da su iz Lige prvaka završili u Europa ligi, a sada čak postoje šanse da propuste igranje u Ligi prvaka sljedeće sezone.

Sinoć su izabranici Xavija doživjeli još jedan neugodan udarac izgubivši kod kuće od Rayo Vallecanoa 0:1. Katalonci su primili gol već u 7. minuti, preko Alvara Garcije, koji je s desne strane prevario Marc-Andréa Ter Stegena. Barca je duboko u sudačkoj nadoknadi umalo primila i drugi gol.

Blaugrana se nalazi u krizi. Ovo joj je već treći domaći poraz u nizu i harmonija koju je naizgled uspostavio legendarni Xavi u ovim trenucima polagano kopni. Dokaz tome je reakcija jednog od najstandardnijih igrača ekipe, Frenkieja de Jonga, na jednu njegovu odluku.

Naime, Xavi se u 60. minuti odlučio na dvostruku izmjenu. Mladi Nico i Ferran Torres zamijenili su Depaya i De Jonga. Ljutiti Nizozemac je skinuo kostobrane i bacio ih u ljutnji. Nije htio ni ostatak susreta pogledati s ekipom na klupi, već je odmah odjurio u svlačionicu.

ŠOK U PARIZU: EVO TKO NAPUŠTA PSG NAKON SAMO JEDNE SEZONE!