KAOS U ITALIJI: Nestvarne scene na utakmici Juve – Torino! Jurić uveo pa izveo srpskog napadača…

U gradskom derbiju 24. kola Talijanske lige Juventus je bio bolji od Torina našega Ivana Jurića s 4-2.

Juventus se veselio ne samo pobjedi protiv Torina, već i povratku francuskog veznjaka Paula Pogbe na travnjak nakon 315 dana stanke. Nakon što su obje momčadi u prvom poluvremenu po dva puta postigle gol, a Torino je dvaput vodio, pogocima Karamoha (2) i Sanabrije (43), a Juve poravnavao preko Juana Cuadrada (16) i Danila (45+1). Stara dama je u drugom dijelu došla do pobjede golovima Bremera i Adriena Rabiota u 71. i 81. minuti.

Međutim, utakmica se će pamtiti po ludom obračunu trenera gostiju, Ivana Jurića, te gostujućeg napadača, Nemanje Radonjića. Naime, hrvatski trener uveo je Srbina u 60. minuti da bi ga potom izvadio nakon svega 15 minuta.

Jurić je srpskog ofenzivca okrivio za treći gol Juventusa kada je Gleison Bremer neometano zabio glavom. Jurić je urlao na Radonjića i zatim ga izveo iz igre. Prilikom Radonjićevog izlaska Jurić i srpski nogometaš su se tako žestoko posvađali da su morali uletjeti s Torinove klupe kako bi ih razdvojili.

Radonjić u Torinu igra na posudbi iz Marseillea, a talijanski mediji pišu da će mu Jurić ovo teško oprostiti. Ove sezone je 27-godišnji Radonjić odigrao 22 utakmice, ali je većinu počeo s klupe. Zabio je četiri gola uz dvije asistencije.