KAPETAN HRABROST: Junak Gorice zadnjih 15 minuta branio teško ozlijeđen!

Gorica je u derbiju posljednjeg kola jesenskog dijela sezone slavila na Poljudu kod Hajduka 4:2. Dva pogotka je zabio jedan od najboljih pojedinaca na terenu, Kristijan Lovrić. Od ostalih junaka treba istaknuti vratara i kapetana, Kristijana Kahlinu.

Velikogorički klub je objavio kako je njihov golman zadnjih 15 minuta protiv Bijelih branio s težom ozlijedom, pukla mu je tetiva prsta na ruci. Hrabri Kahlina je stisnuo zube i nije napuštao teren nego je kapetanski odradio susret do kraja i pomogao suigračima doći do sva tri boda.

Inače, sjajni vratar je vlasnik jednog nevjerojatnog niza, na vratima Gorice je stajao u 151. utakmici zaredom! Za njegove usluge se tijekom ljeta zanimao Osijek ukoliko Ivušić napusti Gradski vrt no Kale je poručio kako ne želi biti zamjena.

“[KAPETAN HRABROST]

Kristijan Kahlina je posljednjih 15-ak minuta u pobjedi protiv Hajduka branio s puknutom tetivom prsta na ruci?!

Nepoderiv, neuništiv…” – napisali su na Facebooku iz HNK Gorice.

U nekim kombinacijama je bio i Hajduk ali je prvi vratar hita hrvatskog prvenstva ostao vjeran klubu u kojeg je došao iz slovenskog Kopera.