KARMA JE ČUDO: Pogledajte što je vratar Juventusa poručio našem Rebiću, a onda počinje show…

Danas će se odigrati posljednje utakmice 31. kola talijanske Serie A, a talijanski mediji još uvijek s velikim zanimanjem pričaju o nevjerojatnom derbiju kola između AC Milana i Juventusa koji se odigrao prije dva dana na San Siru.

U prvih 45 minuta nismo vidjeli ni jedan gol, a onda totalna rapsodija golova. Vidjeli smo čak šest golova! Juventus je imao veliko vodstvo od 2:0 zahvaljujući golovima Rabiota i Cristiana Ronalda, ali Milan se ipak nije predao.

U 62. minuti rezultat je smanjio Zlatan Ibrahimović udarcem s bijele točke. Glavni sudac konzultirao se s VAR-om koji je vidio igranje rukom braniča Bonuccija. Samo četiri minute poslije rezultat je poravnao veznjak Franck Kessie. A nepunih minutu poslije šok u ‘gradu mode’ jer gol za 3:2 domaćih postiže napadač Leao. Konačnih 4:2 za Rossonere postavlja naš Ante Rebić koji je tako potvrdio fantastičnu formu.

A zanimljiva scena dogodila se u 59. minuti kada je priliku imao Ante Rebić. Naime, hrvatski reprezentativac nije najbolje odradio akciju svoje ekipe, ali je na to iznenađujuće reagirao vratar Juventusa, Szczesny koji mu je poručio: “Gubiš 2:0, nemoj ništa glumatati…”. Ante ga vrlo vjerojatno nije čuo, ali poljskom vrataru su sjele ove riječi 30-ak minuta poslije kada je utakmica završila pobjedom Milana 4:2.

Naravno, društvenim mrežama proširila se reakcija ovog poljskog vratara koji je postao predmet sprdnje.