KARMA JE NEZGODNA STVAR: Proslavio gol ismijavanjem protivnika; sudac mu ga odmah poništio!

Na europskim je travnjacima danas bilo vrlo zanimljvo…

Karma je nezgodna stvar

U francuskom je prvenstvu odigran derbi dvaju velikih rivala; Nimesa i Montpelliera. Montpellierov napadač Andy Delort ovu utakmicu neće pamtiti po dobru jer je postao predmet ismijavanja na društvenim mrežama.

Naime, Alžirac Delort doveo je Montpellier u vodstvo u 59. minuti. Svoj je pogodak proslavio naizgled originalnom proslavom. Svoje je suparnike pokušao poniziti tako što je netom nakon gola pojeo gumeni bombon u obliku krokodila, životinje koja je simbol grada Nimesa.

Na njegovu žalost, slavlje nije dugo trajalo. Oglasio se VAR i sudac je poništio Delortov pogodak zbog zaleđa. Naravno, društvenim se mrežama odmah proširio video slavlja, ali i neslavnog poništenja pogotka. Nimes je četiri minute kasnije poveo preko Mousse Konea.

Srećom, Delort se djelomično iskupio u 79. minuti te je zabio za konačnih 1:1. Ovaj pogodak je ipak proslavio nešto umjerenije i promišjenije.