KATASTROFA BIJELIH: Evo što novine u regiji pišu o debaklu Hajduka!

Hrvatski prvoligaš Hajduk šokantno je zapeo na prvoj prepreci u 1. pretkolu kvalifikacija za Europsku ligu. Bijele su na Poljudu svladali amateri iz Malte, Gzira United, bilo je 3:1 za goste. Hajduk je imao sve u svojim rukama nakon dobrog rezultata u gostima (2:0), nakon prvog poluvremena imali su prednost od 1:0 ali ni to nije bilo dovoljno za prolazak.

Ovo je najveća blamaža u Europi nekada uglednog kluba koji je imao što reći u Uefinim natjecanjima. Hajdukovo ispadanja je u nevjerici popratila i regija te novine u susjedstvu…

Srpski Kurir piše o ”šoku u Hrvatskoj” te dodaje da je Hajduk ispao nakon nestvarnog preokreta koji se rijetko može vidjeti. (index.hr)

BiH portal SportSport.ba piše o ”šoku, nevjerici i muku” u Splitu te spominje Koneov eurogol koji je zaledio poljudske tribine.

Isti portal opisuje i nerede nakon utakmice. Tekst je popraćen naslovom ”Kaos na Poljudu: Navijači Hajduka utrčali na teren i krenuli u obračun s igračima”.

Srpski portal B92 donosi naslov ‘Kaos u Splitu: Navijači nasrnuli na igrače i upravu poslije debakla”.

Još jedan Bh. portal Klix.ba ima naslov ”Šok na Poljudu: Hajduk primio pogodak u 96. minuti i ispao od predstavnika Malte”.

BILI SU BRŽI OD CHELSEAJA I LIVERPOOLA: INTER DOVEO POJAČANJE OD 50 MILIJUNA EURA!

PRIPREMITE SE ZA ŠOKANTNI TRANSFER: Neymar dolazi u Italiju?!