KATASTROFA U MOLDAVIJI: Igrač Dinama napustio teren u suzama!

U ovim trenucima igra se prvi dvoboj Play-offa Lige prvaka između Sheriffa i Dinama. Nakon prvih 45 minuta rezultat je 1:0 za domaćina.

Prvi dio donio je zanimljiv nogomet, a Modri mogu biti sretni što glavni sudac utakmice nije pokazao na bijelu točku za Sheriff. Igrala se 17. minuta i Theophile-Catherine je igrao rukom u petercu, pa se cijela situacija otišla gledati na VAR koji je presudio kako nema jedanaesterca.

A samo četiri minute poslije dogodila se prava katastrofa za Dinamo. Perić je nakon jednog duela samo pokazao da ne može nastaviti susret i da traži zamjenu pa je umjesto njega ušao Moubandje koji sada igra kao stoper.

Kamera je prikazala Dinamova stopera kako u suzama sjedi na klupi… Čini se da je u pitanju lijevo koljeno.