KATASTROFA U ZAGREBU: Ozlijedio se kapetan Arijan Ademi!

Večeras u Zagrebu se igra dvoboj drugog pretkola između Dinama i Omonije. Nakon prvih 45 minuta rezultat je 0:0.

Nakon prvog dijela može se reći kako ciparska Omonija nije ‘neka tamo’ ekipa nego ipak se radi o ozbiljnoj ekipi koja je prošle sezone igrala grupnu fazu Europske lige. Na putu do toga izbacili su Legiju iz Varšave te Crvenu Zvezdu, a na korak do Lige prvaka prejak je bio grčki Olympiacos.

Na Maksimiru su večeras pokazali nekoliko zanimljivih prilika ali srećom do gola nije došlo. Omonia je jako iskusna i čvrsta ekipa, a dinamovci su to mogli osjetiti u samom uvodu utakmice.

Jako loša vijest stigla je u 39. minuti kada se ozlijedio kapetan Arijan Ademi. Dinamov kapetan primio se za butni mišić nakon jednog duela i signalizirao klupi da više ne može: “Ne mogu, ne mogu”, poručio je klupi.

Umjesto njega ušao je veznjak Josip Mišić.