KATASTROFA ZA BIH: Grčka slavila autogolom u posljednjim minutama!

Bosna i Hercegovina ipak neće ići na Europsko prvenstvo, barem ne preko kvalifikacija. BIH je danas izgubila na gostovanju kod Grčke 2:1 te ih samo čudo može lansirati na EURO koje će se igrati diljem Europe.

Grci su poveli u 30. minuti preko Vangelisa Pavlidisa u 30. minuti, 20-godišnjeg napadača koji igra u nizozemskom Willem II. No, samo pet minuta poslije ukazao se igrač Dinama, Amer Gojak, koji poravnava rezultat te tako vraća nadu Bosni i Hercegovini. Aistirao mu je Sead Kolašinac. S tim rezultatom se otišlo na odmor.

U drugom dijelu vidjeli smo potpunu dominaciju Grčke, koja je imala čak 17 udaraca prema vratima BIH, ali samo pet je išlo u okvir. Fascinira podatak da BIH nije imala ni jedan udarac u okvir protivničkih vrata. Inače, Grci su totalno podbacili u ovim kvalifikacijama pošto imaju samo 8 bodova iz 8 utakmica. Pogodak odluke pao je 88. minuti kada je autogol postigao Kovačević. Pogodak možete pogledati OVDJE.

No, nije sve tako crno za izabranike Roberta Prosinečkog. Naime, BIH još može otići na EURO ukoliko bude uspješna u doigravanju koje će se igrati početkom iduće godine.

U ovoj skupini Italija je već odavno osvojila prvo mjesto, a drugo će, čini se, uzeti Finska. Naime, Finci u idućem kolu dočekuju Lihtenštajn, koji ne bi trebao predstavljati velike probleme. Finska će se tako prvi put plasirati na neko veliko natjecanje. Velika vijest za naciju gdje je hokej na ledu prvi sport.

PREŠAO IGRICU: Simpatični mladić iz Srbije dobio ponudu za posao u klubu s kojim je razvalio na Football Manageru!