KATASTROFA ZA DINAMO: Ozlijedio im se važan igrač na utakmici protiv Istre!

U ovim trenucima igra se susret 29. kola HNL-a između Dinama i Istre. Nakon prvih 45 minuta Modri vode 2:1.

Dinamo je poveo već u trećoj minuti preko Vidovića, ali u 37. minuti izjednačenje donosi francuski nogometaš Elias Filet. Ipak, u samom finišu prvog dijela ukazao se napadač Fran Brodić koji donosi novo vodstvo klubu iz Maksimira.

Nažalost po aktualnog prvaka, u prvom poluvremenu ozlijedio se hit igrač Ronaël Pierre-Gabriel. Nakon pola sata igre 25-godišnji Francuz legao je na travnjak u bolovima i pokazao klupi da ne može nastaviti igru. Čini se da je ozlijedio preponu. Umjesto njega u igru je ušao Dario Špikić.

Pierre-Gabriel brzo je postao ljubimac navijača Dinama. Zablistao je u derbijima protiv Hajduka, i to na poziciji lijevog beka iako je cijelu karijeru igrao na desnoj strani obrane.