Nikola Kalinić ne prestaje oduševljavati svoje navijače! Fiorentina je na gostovanju kod slabašnog Crotonea slavila 0:1. Junak susreta je naš nogometaš koji je u 90. minuti postigao jedini pogodak na utakmici…

Kalinić trpa kao lud

Nikoli je ovo 14. pogodak u Serie A. Još ima dvije asistencije. Fiorentina je, bez obzira na ovu pobjedu, i dalje ostala na 8. mjestu tablice. Europa im bježi velikih 7 bodova. Crotone se nalazi na 19. mjestu i čini se kako će se ekspresno vratiti u drugu ligu.  Dodajmo kako je Milan Badelj igrao do 71. minute dok je Hrvoje Milić susret odgledao s klupe.

Hrvatski napadač ovim pogotkom zadao je nove glavobolje Anti Čačiću uoči vrlo važnog dvoboja protiv Ukrajine. Podsjećamo, Hrvatska u petak igra kvalifikacijsku utakmicu za SP u Rusiji. Na Maksimir nam dolazi Ukrajina koju predvodi legendarni Andriy Ševčenko.

Spominje se varijanta kako će Mandžukić zaigrati na lijevom krilu, a Kale u vrhu napada. Ante Čačić svoj popis objavio je prije točno dva dana, a vi ga možete pogledati OVDJE.

Da čujemo Vaše mišljenje… je li vrijeme da Kale dobije priliku u većem klubu od Fiorentine?

Veliki talijanski gospodin: Cesare Prandelli trebao preuzeti Leicester, ali on ih prekrasnom gestom odbio!