KLASA JE VJEČNA: Legendarni Nijemac zabio pogodak kakav se rijetko viđa!

Legendarni Lukas Podolski trenutno igra u prvoj poljskoj ligi, a jučer je zabio pravu golčinu.

Sjajna predstava Podolskog

Nakon Bayerna, Arsenala, Galatasaraya, Lukas Podolski se prije dvije godine odlučio vratiti u zemlju svojih predaka te tako sada igra za poljski Gornik Zabrze.

U okviru 25. kola poljske Ekstraklase Gornik je na domaćem terenu ugostio Wislu iz Plocka i teškom mukom slavio s 3:2. Junak domaćina bio je upravo Podolski koji je zabio dva gola. Njegov prvi, za 2:2 u 61. minuti, bio je spektakularan – potegnuo je iz slobodnog udarca i pogodio rašlje! Za konačnih 3:2 i pobjedu svoje momčadi ponovno je zabio u 87. minuti glavom iz blizine.

Inače, Podolski je na sedam pogodaka i sedam asistencija u 24 nastupa ove sezone.