KLASIČNI ENGLEZI: Sinoć je uništio Velšane, no danas je svejedno na udaru domaće javnosti!

Engleska je sinoć uvjerljivo slavila protiv Walesa s 3:0. Marcus Rashford zabio je dva, a Phil Foden jedan pogodak.

Zbog jednog detalja – na udaru javnosti

Englezi su jučer bez većih problema savladali Wales i uspjeli zauzeti prvo mjesto u grupi te se plasirati u osminu finala Svjetskog prvenstva.

Na ovoj je utakmici briljirao Marcus Rashford, koji je uspio postići dva gola, a posebno je impresivan bio onaj iz 51. minute za 1:0 kada je pogodio spektakularno iz slobodnog udarca. Phil Foden je zabio za 2:0, a konačnih 3:0 u 68. minuti postavio Rashford.

Usprkos sjajnom nastupu, Rashford se našao na udaru kritika dijela engleske javnosti. Razlog je činjenica kako je tijekom intoniranja himne bio jedini Englez koji nije pjevao. Neki su to protumačili kao bunt protiv vlasti i novog kralja.