KLOPP FANATIČNO SLAVI S NAVIJAČIMA: Fenomenalna serija pobjeda na Anfieldu za Redse, pao je Tottenham u zadnjim minutama!

Nogometaši aktualnog engleskog prvaka Liverpoola su u derbiju kola slavili protiv Tottenhama u sjajnoj utakmici (2:1). Oba sastava su pružili dobru igru, prilike su sijevale sa svih strana no spretniji su se pokazali Redsi golom u 90. minuti.

Liverpool je poveo preko Moa Salaha u 26. minuti, no sedam minuta kasnije Son vraća stvari na početak nakon provjere VAR-a. Drugo poluvrijeme je ponudilo sasvim otvorenu utakmicu, Spursi su bili bliže pobjedi ali se na kraju veselio Jurgen Klopp zajedno s njegovim pulenima. Konačan rezultat postavio je Roberto Firmino nakon što je pogodio glavom iz kornera.

Liverpool je nastavio fantastični pobjednički niz na domaćem terenu što se tiče premierligaških ogleda, nisu izgubili čak 66 dvoboja u nizu! Novom pobjedom su branitelji naslova zasjeli na prvo mjesto s 28 osvojenih bodova iz 13 kola, slijedi Mourinhov Tottenham koji ima tri boda manje. Derbi je potpuno opravdao očekivanja svih ljubitelja engleskog nogometa.

Klopp je nakon utakmice otrčao do legendarnog Kopa i u svom stilu proslavio tri boda.