Klub koji je ove sezone igrao s Dinamom u grupnoj fazi EL-a primio osam komada

U susretu 23. kola austrijskog nogometnog prvenstva Rapid je na gostovanju deklasirao Wolfsberger s čak 8:1 ostvarivši najuvjerljiviju pobjedu u posljednjih 13 godina.

Tri gola zabio je grčki napadač Taxiarchis Fountas (22, 58, 61), dva gola i to u vlastitu mrežu zabio je Jonathan Scherzer (70, 94), a među strijelce su se upisali i Ercan Kara (32), Max Ullmann (57) i Yusuf Demir (78). Za domaćine, koji su ove sezone igrali u grupnoj fazi Europa lige protiv Dinama (hrvatski prvak slavio 1:0 i 3:0), zabio je Thorsten Rocher (39).

Bila je to najveća Rapidova pobjeda od studenog 2008. kada je protiv Altacha također slavio s 8:1. Mladi hrvatski reprezentativac Dario Vizinger je za domaći sastav igrao od 65. minute, dok je za Rapid Mateo Barać igrao do 80. minute.

Prvak RB Salzburg je s 3:1 pobijedio Sturm, dok je WSG Tirol pobijedio LASK s 2:0. Petar Filipović je za LASK igrao do 66. minute.

Na ljestvici Lige za prvaka vodi Salzburg s 29 bodova, Rapid je drugi s 25 bodova, dok na trećem mjestu LASK ima 21 bod.

ZAPIŠITE OVAJ DATUM: EVO ŠTO JE ZDRAVKO MAMIĆ UPRAVO OBJAVIO!