KOEMAN, JE LI VRIJEME ZA ODLAZAK? Barcelona opet kiksala u prvenstvu!

Katalonski gigant Barcelona nikako da se vrati u top 4, odnosno na pozicije koje garantiraju grupnu fazu Lige prvaka iduće sezone. Barca je, naime, danas opet kiksala.

Ronald Koeman i njegovi izabranici odigrali su remi 1:1 protiv Eibara na svom stadionu. Mnogima nije jasno kako je prvi dio završio bez golova. Naime, Barcelona je u osmoj minuti imala udarac s bijele točke ali udarac promašuje napadač Martin Braithwaite. Isti igrač u 25. minuti napokon zabija ali aktivirao se VAR koji poništava gol zbog zaleđa.

I onda u 57. minuti dolazi kazna. Goste u vodstvo dovodi 31-godišnji napadač Garcia Kike. No, deset minuta poslije stvari na početak vraća pomalo zaboravljeni francuski dijamant Dembele.

I to je bilo to, Barcelona bez Messija nije mogla doći do pobjedničkog kola i tako su se stvari dodatno zakomplicirale za ovu sezonu. Katalonci se trenutno nalaze na slabom šestom mjestu. U sljedećem kolu će gostovati kod Huesce.