KOEMAN PRED OTKAZOM? Očajna Barcelona poražena od dojučerašnjeg drugoligaša!

Europski i španjolski gigant Barcelona doživjela je još jedan debakl. Svježi prvoligaš Cadiz je slavio protiv katalonskog diva na domaćem terenu s 2:1. Napadač Gimenez je već u šestoj minuti doveo Cadiz u vodstvo, obrana Barce je već duže vremena u lošem izdanju.

Ta činjenica će se zorno pokazati nešto kasnije, Barcelona je stigla do poravnavanja nakon autogola Alcale ali novi hladni tuš je stigao 61. minuti. Francuski stoper Lenglet je loše procijenio jednu loptu, nesigurni ter Stegen nije otklonio opasnost ispred iskusnog Alvara Negreda koji zabija za novo vodstvo od 2:1.

Pokazat će se to kao konačan rezultat iako su obje ekipe imale prilike za promjenu rezultata, treba pohvaliti domaćeg golmana Ledesmu koji je sjajno branio. Barci je ovo čak četvrti poraz u 10 prvenstvenih kola, nalaze se na tek sedmoj poziciji La Lige.

Trener Ronald Koeman od početka u očima javnosti nije došao kao dugoročno riješenje ali ne bi bilo čudno ukoliko uskoro dobije otkaz. Kao favorit za njegovog nasljednika se spominje klupska legenda, Xavi Hernandez. Iduće kolo će Blaugrana ugostiti Levante, Cadiz je odlično ušao u novu sezonu, trenutno drže peto mjesto. Prošle sezone su kao drugoplasirana ekipa Segunde izborili promociju u prvu ligu.