KOJI JE SMISAO TOGA? Navijači Hajduka nakon pobjede pozdravili igrače uz sramotno skandiranje!

U posljednjem susretu 22. kola HNL-a nogometaši Hajduka su na svom Poljudu, uz sve golove u drugom poluvremenu, s 2-1 pobijedili Goricu, posljednju momčad na ljestvici.

Splićani su poveli golom Marka Livaje u 59. minuti. Izjednačio je Slavko Bralić u 65., a pobjedu je Hajduku osigurao Nikola Kalinić, strijelac za 2-1 u 79. minuti.

A osim vatrenog drugog poluvremena, zanimljivo je bilo i na tribinama Poljuda. Igrači su prilikom odlaska u svlačionice na odmor morali slušati zvižduke s tribina. Ipak, na kraju utakmice atmosfera je bila nešto drugačija.

Fokus je praktički odmah prebačen na derbi protiv Dinama, ali uz skandalozno i sramotno skandiranje. Kako prenosi Index.hr, Torcida je skandirala ‘mrzim Dinamo’, a potom još ‘gazi, gazi, purgere’ i ‘hoćemo pobjedu’, a igrači su je pozdravili pljeskom.