KOMEDIJA IZ AMERIKE: Igrači u MLS-u slavili prolazak i onda saznali da se pucaju penali

NOGOMETAŠI Portland Timbersa dobili su prvu utakmicu polufinala doigravanja Zapadne konferencije MLS-a protiv Seattle Soundersa 2:1 i noćas u gostima igrali uzvrat.

Seattle je poveo golom Ruidiaza u 68. minuti, Timbersi izjednačili preko Blanca u 78., da bi produžetak domaćinima osigurao Ruidiaz golom za 2:1 u trećoj minuti sudačke nadoknade. Ipak, Portland je u 93. minuti zabio za 2:2, a Lodeiro je u 97. minuti vratio domaćine u vodstvo golom za 3:2.

Utakmica je završila tim rezultatom, a nakon što je sudac odsvirao kraj, neki igrači Portlanda su oduševljeno kleknuli na teren, a drugi se grlili od sreće. Timbersi su mislili da su prošli zbog više golova u gostima da bi im netko od suigrača objasnio kako u produžecima nema gola u gostima i da se moraju pucati penali.

Na sreću po njih, bili su koncentriraniji u raspucavanju i rezultatom 4-2 na penale prošli u finale konferencije gdje ih očekuje Real Salt Lake u kojem igra Damir Kreilach.