KOMEDIJA U MAKSIMIRU: Dinamo nepotrebno ugrozio prolaz u Ligi prvaka!

Dinamo Zagreb slavio je u prvoj utakmici prvog pretkola Lige prvaka protiv islandskog Valura 3:2. No, pred kraj utakmice dogodio se nevjerojatni pad kod hrvatskog prvaka.

Modri su poveli preko Ademija u osmoj minutu, a asistencija se piše Lovri Majeru. Asistent je pred kraj prvog dijela zabio za 2:0 udarcem s bijele točke. I onda se opet kapetan ukazao, ovog puta u 72. minuti kada je zabio za velikih 3:0.

Sudac je u 82. minuti po drugi put pokazao na najstrožu kaznu za Dinamo. Jedanaesterac je posve očekivao želio realizirati kapetan Arijan Ademi s obzirom da mu je nedostajao pogodak za Hat Trick. No, udarac mu brani 37-godišnji Hannes Halldorsson.

Pred kraj utakmice dogodio se nevjerojatni pad koncentracije kod Dinama te su primili čak dva gola. Zabili su Sigurdsson i Adolphsson nakon nesporazuma u obrani.

Trener Damir Krznar morat će dobro proraditi po tom pitanju…