KOMENTATOR OSTAO U ŠOKU: Stravična ozljeda igrača Gorice…

Gorica i Istra su danas odigrali spektakularnu utakmicu u kojoj smo vidjeli čak devet golova (5:4). Gosti iz Pule su vodili sa 3-1 i bili nadomak pobjede, samo da bi Gorica s tri gola u četiri minute ostvarila preokret, a onda su u sudačkoj nadoknadi pala još dva gola.

Pogotke za Goricu postigli su Slavko Bralić (30), Jurica Pršir (79-11m), Kristijan Fućak (81), Joey Suk (83) i Josip Mitrović (90+5), dok je dvostruki strijelac za Puljane bio Mounsef Bakrar (13, 42), a po jedan pogodak postigli su Facundo Caseres (55) i Darwin Matheus (90+4).

Gorica se tako probudila u drugom dijelu sezone jer su sada vezali dvije pobjede uz jedan remi, a Šibenik im bježi svega četiri boda što je itekako mala prednost s obzirom da do kraja prvenstva ima još 11 kola.

No, pobjedu protiv Istre zasjenila je teška ozljeda mladog igrača Gorice. Oko 60. minute došlo je do teške ozljede domaćeg napadača koja je zasjenila pravu golijadu. Mladi Ante Matej Jurić (20) bio je u skoku sa suparničkim veznjakom Tomislavom Duvnjakom. Jurić je u zraku udario Duvnjaka, a potom pao na ruku.

Jurić je nezgodno pao na ruku i čini se da ju je slomio, no to tek trebaju potvrditi liječnici. Iako je na početku ustao, ubrzo je ponovno pao na tlo te je domaća liječnička služba uletjela na teren. Igrači su se uhvatili za glave i pozivali na što bržu intervenciju, dok je komentator programa MAX Sport bio potpuno u šoku.

– Ajme! Ajme! Katastrofa – rekao je komentator. Kasnije je otkrio kako su na stadion u Velikoj Gorici stigla još jedna kola hitne službe kako bi se pružila pomoć nesretnom Juriću koji je uz bolne krikove napustio stadion.