KOMPLIKACIJE U SKUPINI E: Jurčevićevi izabranici doživjeli težak poraz, Vatreni pali na treće mjesto!

I dok je Hrvatska svoju zadnju natjecateljsku utakmicu, prije ljetnog odmora, odigrala u subotu, za ostale reprezentacije iz skupine E još nema odmora.

Napeto unutar skupine E

Reprezentacija Azerbajdžana pod vodstvom Nikole Jurčevića doživjela je još jedan poraz u sklopu kvalifikacija za Euro 2020. Ovaj put, kobni su bili Slovaci, koji su slavili s čak 1-5.

Gosti iz Slovačke su poveli već u 8. minuti pogotkom Lobotke. U 27. minuti Kucka je udvostručio vodstvo Slovačke, a samo tri minute kasnije precizan je za Azerbejdžan bio Šejdaev. Za 1-3, zabio je Hamšik, a isti je igrač opet bio strijelac i u 57. minuti. Konačnih 1-5 Slovačkoj donio branič Hančko u 85. minuti.

Ovom pobjedom, Slovačka došla na drugo mjesto u skupini E sa šest bodova iz tri utakmice. U međuvremenu, Mađari su pobijedili Wales, s minimalnih 1-0 i skočili na prvo mjesto s devet bodova. Hrvatska je na trećem mjestu s istim brojem bodova kao i Slovačka. Wales je s tri boda četvrti, dok je Azerbajdžan je na posljednjoj poziciji, bez bodova.

PRILIKU DOBILI MANJE AFIRMIRANI: Dalić za Tunis odabrao zanimljiv sastav!

DINAMO OČEKUJE PROFITABILNO LJETO: Modri dobili odličnu ponudu za 25-godišnjeg braniča!