KORAK DO TITULE: Dinamo uz puno sreće do pobjede kod Varaždina…

Aktualni hrvatski prvak Dinamo Zagreb nastavio je s nizom pobjeda u domaćem prvenstvu. Modri su prije stanke imali četiri pobjede u nizu, a večeras su slavili na gostovanju kod Varaždina. Modri su slavili 2:1, ali nije to bilo tako jednostavno protiv posljednjeplasirane momčadi…

Činilo se kako je Dinamo sve odradio već nakon 18 minuta. Naime, Modri su poveli u 13. minuti preko Ademija, a samo pet minuta poslije rezultat je povisio Bruno Petković nakon što je uspješno realizirao jedanesterac.

Varaždin se nije predao pa su tako u 78. minuti smanjili rezultat preko mladog kolumbijskog napadača Obregona koji je ušao na početku drugog poluvremena. Varaždinci su pokušavali još s nekoliko prilika ali Livaković je bio siguran.

I u posljednjim sekundama konačnih 3:1 postavlja veliki talent Antonio Marin. Mladi igrač Dinama tako je postigao prvi pogodak u dresu Dinama. S ovom pobjedom Dinamo je sada pobjegao drugoplasiranom Hajduku na čak ogromnih 20 bodova. No, treba istaknuti kako sutra svoje utakmice imaju Rijeka i Lokomotiva pa će tablica možda izgledati malo drugačije.

Igor Jovićević tako je debitirao s pobjedom na klupi Dinama. Modri do potvrde novog naslova treba još tri pobjeda, a do kraja prvenstva ostalo je devet kola…

IVAN RAKITIĆ RIJEŠIO SVE DVOJBE: HRVATSKI VELIKAN OTKRIO OSTAJE LI U BARCELONI I IDE LI S VATRENIMA NA EURO!

OBIČNI TRAČ ILI ISTINA? Cristiano Ronaldo od idućeg ljeta ima novi klub!