KORAK DO TITULE: Liverpool razbio Crystal Palace!

Nogometaši Liverpoola u srijedu su na Anfieldu u 31. kolu Premier lige pobijedili Crystal Palace s 4:0, pa sada Redsima trebaju još dva boda da bi osigurali naslov prvaka Engleske, prvi nakon 30 godina, piše HINA.

Također, Liverpool bi mogao slaviti već i sutra ako Manchester City ne uspije u gostima svladati Chelsea. Mrežu gostiju načeo je Trent Alexander-Arnold u 23. minuti iz slobodnog udarca, a na 2:0 povisio je Mohamed Salah (44), kojeg je lijepo uposlio Fabinho.

U 55. minuti Fabinho se upisao u strijelce snažnim udarcem s 25 metara. Uvjerljivu pobjedu domaćina potvrdio je Sadio Mané u 69. minuti nakon uspješno izvedenog kontranapada i asistencije Salaha. Hrvatski stoper Dejan Lovren ostao je na klupi za pričuve Liverpoola.

Prethodno je Manchester United na Old Traffordu s 3:0 svladao Sheffield United, a sva tri pogotka za domaću momčad postigao je francuski napadač Anthony Martial. Wolverhampton je zadržao bodovni priključak s Manchester Unitedom zahvaljujući minimalnoj pobjedi nad Bournemouthom. Pogodak vrijedan tri boda postigao je Jimenez u 60. minuti.