KOVAČ LOVI LIGU PRVAKA: Monaco došao do velike pobjede na gostovanju!

Bivši hrvatski izbornik, Niko Kovač, nastavlja s odličnim partijama na klupi francuskog prvoligaša Monaca. Upisana je čak peta pobjeda u nizu!

Klub iz Kneževine gostovao je kod Nantesa gdje su slavili 2:1. Izabranici Nike Kovača ovom pobjedom su učvrstili četvrto mjesto na tablici te su došli nadomak mjestu koje vodi u najelitnije nogometno natjecanje, a to je naravno, Liga prvaka.

Monaco je poveo u 45. minuti golom Guillerma Maripana. Na 2:0 povisio je Kevin Volland u 60. minuti. Veliki udarac za Nantes bio je crveni karton braniča Nicolasa Palloisa u 73. minuti. Ipak, Ramond Emond je deset minuta kasnije postigao počasni gol za domaćine.

U sljedećem kolu Monaco će ugostiti Nice koja se trenuno nalazi na 13. mjestu.

Inače, fanovi ovog kluba su jako zadovoljni s onim što radi Niko Kovač. Naime, klub je prošle sezone završio na slabašnom sedmom mjestu, a sada vode borbu za Ligu prvaka. Ispred Monaca su samo PSG, Lyon i Lille.