Kovač s Franfkurtom na gostovanju razbio HSV!

Bivši hrvatski izbornik, Niko Kovač, ostvario je četvrtu pobjedu u Bundesligi. Njegov Eintracht Frankfurt na gostovanju kod HSV-a slavio je sa 0-3 i tako skočio na četvrto mjesto koje vodi u Ligu prvaka.

Gosti su potpuno dominirali prvim dijelom pa su to i naplatili. Pogodak je stigao u 35. minuti kada je nesretni Holtby postigao autogol. Vodstvo u drugom dijelu povisuje Tarashaj u 60 minuti.

Za domaćine je igrao naš Alen Halilović, ali bez učinka te je zbog toga zamijenjen već na poluvremenu. U Hamburgu trenutno vlada potpuni kaos. Imaju samo 2 boda iz osam utakmica i krizi se ne nazire kraj.

Nakon što je prošle sezone uspješno spasio klub od ispadanja, Niko Kovač danas je Frankfurt pretvorio u ozbiljan bundesligaški klub koji se trenutno nalazi na četvrtom mjestu.